Dizüstü Bilgisayarlar

Acer Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar

Acer Aspire Switch 10 sahip olduğu dört benzersiz mod sayesinde; dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve V (^) seçenekleriyle insanların ürünü kullanmak istediği şekle adapte olabiliyor.

Acer Aspire Switch 10
Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar modlar arasında kolay geçiş ve mandalsız klavye yerleşimi için opsiyonel ilave depolama kapasiteleriyle birlikte manyetik bir çıkarılabilir Acer Snap Hinge tasarımına sahip. Acer Aspire Switch 10 dizüstü Microsoft Office Home ve Student Edition ön yüklü olarak geliyor.

Aspire Switch 10
Dört farklı Acer Aspire Switch 10 modu:

  • Dizüstü bilgisayar modu: Ödev yaparken konforlu biçimde yazı yazma ve verimli çalışma için tam boy klavyeli tam fonksiyonel bir dizüstü bilgisayar
  • Tablet modu: İnternette gezinmek, film izlemek için bir tablet gibi kullanılabilir
  • Ekran modu: Sunum yapmak için veya arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşmak gibi içerik görüntülemek için ekran moduna geçiş yapabilir
  • V modu(^): Seyahat ederken veya bir kahve sehpasının üzeri gibi sınırlı alanlarda film izlemek için idealdir

Acer Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar

Acer Aspire Switch 10 özellikleri
Aspire Switch 10, tablet modunda 8.9 mm ve klavye takılmasıyla 20.2 mm kalınlığıyla pazardaki en ince 2si1 arada cihazlardan biri. IPS teknolojili 10.1 inç HD 1366 x 768 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekranı ile 178 dereceye kadar geniş görüntüleme açısı ve daha zengin renkler sunan Acer Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar 64 GB’a kadar dâhili hafıza, 2 GB RAM bellek ve Intel Atom dört çekirdekli işlemci özelliklerine sahip. Ağırlığı 1,17 kg olan hafif ve ultra ince Acer Aspire Switch 10 her yere kolayca taşınabiliyor.

Switch 10 Türkiye satış fiyatı
Acer Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar Türkiye’de 999TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışa sunulmuş durumda.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 19

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir