Aksesuvarlar

iPhone ve iPad için Philips Docking Sistem

Docking Sistem

Philips AJ7260D/12 Docking Sistem; aynı anda iPod, iPhone ve iPad şarj ederken saat göstergeli ve FM radyolu alarm özelliği sayesinde sabahları sizi zengin ve güçlü ses çıkışı ile uyandırıyor.

Neodimiyum hoparlörleri sayesinde zengin ve pürüzsüz ses çıkışı sağlayan Philips AJ7260D/12 Docking Sistem, 8W RMS çıkış gücüne sahip. Tüm ipadlerle uyumlu, iphone 4 ve iphone 5 olmak üzere çift docking sistemine sahip Philips AJ7260D/12, aynı anda üçünü de şarj edebilirken ekstra USB çıkışı ile farklı bir akıllı telefon veya tablete de bağlanabiliyor.

iPhone veya iPad yerleştirildiği zaman saatini otomatik olarak senkronize eden Philips AJ7260D/12, elektrik kaynağı kesilse bile yedek alarmı sayesinde sizi zamanında uyandırıyor. iPod, iPhone ve iPad’inizdeki müzik veya radyoyu alarmınız olarak ayarlayabilir, kendiniz ve yanınızdaki kişi için iki farklı alarm da kullanabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu için ayarlanabilen farklı alarm seçenekleri ile Philips AJ7260D/12, hayat tarzınızın tamamlayıcısı olacak. Philips AJ7260D/12, 349,90 TL’den satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir