Cep Telefonları

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy Ace 2
Android işletim sistemi, çift çekirdekli işlemci, geniş dokunmatik ekran ve minimal tasarımı bir araya getiren Samsung Galaxy Ace 2, 799 TL satış fiyatı ile sizi akıllı telefon deneyimiyle tanışmaya davet ediyor.

Android işletim sisteminin gücü ile modern tasarımı bir araya getiren Galaxy Ace 2, yalnızca 799 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile kullanıcıyla buluşuyor. Galaxy Ace 2’nin 3.8 inç, WVGA dokunmatik ekranı size; oyun oynarken, sosyal ağlarda gezinirken, video ya da fotoğraflarınızı görüntülerken çok daha rahat bir kullanım ve zengin görüntüleme deneyimi sunuyor.

Galaxy Ace 2’nin 5 megapiksel kamerası, HD video kaydetme ve oynatma özelliği ile en güzel anlarınızı, yüksek kalitede kaydetmeniz ve görüntülemeniz mümkün. Çektiğiniz fotoğraf ve HD videolarınızı, Galaxy Ace 2’nin geniş ekranında görüntüleyerek, gerçekçi deneyime sahip olacaksınız. 1500 mAh pili sayesinde ise, Galaxy Ace 2’yi çok daha uzun süre ve kesintisiz deneyimleyeceksiniz.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 18

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir