Akıllı Telefonlar

BlackBerry Z10 akıllı telefon

BlackBerry Z10

Yeni BlackBerry Z10 cep telefonu şimdiye kadarki en hızlı, en gelişmiş ve en ileri BlackBerry akıllı telefon deneyimini sunuyor. BlackBerry Z10 cep telefonu 2BG’lık RAM, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci ve 16 GB’lık dahili hafıza içeriyor. Ayrıca, BlackBerry Z10 akıllı telefonun hafıza kapasitesi, ek bir hafıza kartı aracılığı ile yükseltilebiliyor.

Yeni BlackBerry Z10 cep telefonu son derece canlı ve net bir görüntü sağlamak amacıyla, en yeni piksel ve ekran teknolojilerini içeriyor. BlackBerry Z10 akıllı telefonda bir HDMI çıkışı bulunuyor ve telefon üzerinden NFC Yakın Saha İletişimi teknolojisi aracılığı ile ödeme yapma ve veri alışverişi destekleniyor. Yeni BlackBerry Z10 cep telefonu ayrıca çıkarılabilir batarya kullanıyor.

BlackBerry Z10 cep telefonu her operatörün kendi 4G LTE ve HSPA+ bağlantıları çerçevesinde piyasaya sunulacak ve var olan tüm modeller global roaming için bağlantı desteği sunacak. BlackBerry Z10 cep telefonu beyaz ve siyah renk seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulacak.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 38

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir