Bilgisayarlar

Apple iMac Pro ön siparişle satışa sunuldu

Apple’ın merakla beklenen iMac Pro modeli Türkiye’de online ön siparişle satışa açıldı. Bugüne kadar üretilen en hızlı ve en güçlü Mac olma iddiası ile gelen yeni iMac Pro performansı kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor.

27 inç boyutunda 5120 x 2880 piksel çözünürlük sunan ekranla donatılan bilgisayar, 18 çekirdekli Intel Xeon işlemci, 128 GB bellek, 4 TB SSD, 16 GB Radeon Pro Vega 64 ekran kartı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Yeni iMac Pro, yeni nesil işlemcileri, çarpıcı Retina 5K ekranı, bugüne kadar bir Mac’te bulunan en güçlü grafik işlemcisi, süper hızlı depolama alanı ve gelişmiş özellikleriyle birlikte en zorlu profesyonel iş akışlarının üstesinden geliyor.

Sessiz, ince ve kusursuz alüminyum ve cam kasası içinde yüzde 80’e kadar daha fazla soğutma kapasitesi sunan yeni iMac Pro, göz alıcı uzay grisi rengiyle uyumlu bir Magic Keyboard, Magic Mouse ve isteğe bağlı Magic Trackpad’le geliyor.

Apple‘ın San Francisco’da düzenlediği WWDC 2017 etkinliğinde tanıttığı, tasarım ve donanım anlamında üst düzey performans vadeden yeni ürün ailesi iMac Pro, online platformlar arasında ilk kez n11.com’da ön siparişle satışa açıldı.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 7

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir