Aksesuvarlar

Su geçirmeyen e-okuyucu Kobo Aura H2O

Kobo, yeni modeli Kobo Aura H2O’yu tanıttı. Yeni Kobo Aura H2O, aydınlık okuma deneyimi ve 2 metreye kadar 60 dk su geçirmezlik özelliği ile yaz aylarında kitap okuma keyfini katlıyor.

Kobo Aura H2O e okuyucu

Kobo Aura e-okuyucu özellikleri
Yeni Kobo Aura H2O, mavi ışığa maruz kalma oranını azaltan ComfortLight PRO özelliği ve geliştirilen su geçirmeme teknolojisiyle dikkat çekiyor. 8 GB depolama alanı sayesinde Yeni Kobo Aura H2O Edition, tek şarjla saatler süren pil ömrünü elde kolaylıkla tutulabilen tasarımı ile birleştiriyor, kitap okumayı konforlu ve zevkli bir hale getiriyor.

Kobo Aura H2O

Aura H2O e-okuyucu 2 metreye kadar 60 dakika su geçirmiyor
Hiç endişe etmeden, ister banyoda ister havuz başında kitap okuma keyfi yaşayacağınız yeni Kobo Aura H2O, içten dışa su geçirmezlik sağlayan HZO Protection özelliğine sahip. 2 metreye kadar suyun içerisinde 60 dakikaya kadar su geçirmeyen yeni Kobo Aura H2O ile plajda ve havuz kenarında rahatlıkla kitap okuyabilirsiniz.

Kobo Sugeçirmez e-okuyucu

Gece kitap okuma keyfi
Mavi ışığa maruz kalma oranını azaltan ComfortLight PRO, günün hangi saatinde olduğunuzu belirleyip beyaz gün ışığından turuncu mum ışığına kadar optimum aydınlatmayı sağlayarak en iyi gece okuma deneyimi sunuyor. Kişisel tercihlere göre kendi aydınlatma ayarların da seçilebildiği yeni Kobo Aura H2O ile, uykunuz etkilenmeden gece okuma keyfini çıkarabilir ve sabah yenilenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir