TeknoGuru

Programlanabilir LED t-shirtler

Broadcast Wearable tarafından geliştirilen programlanabilir t-shirtler klasik t-shirt kullanımını kökünden değiştiriyor. Programlanabilir LED t-shirtler ile kendi logo ve tasarımlarınızı yapabiliyor ve dilediğiniz zaman t-shirt üzerindeki deseni değiştirebiliyorsunuz.

Programlanabilir LED t-shirtler

T-shirt değiştirmeden yeni t-shirt giyin
Dijital t-shirt’ün ön yüzünde yerleşik LED bir ekranın göstereceği görüntü bir uygulama aracılığıyla tasarlanabiliyor ve değiştirilebiliyor. Bu uygulama kılavuz çizgilere sahip bir şablon üzerinde desen çizimine olanak veriyor. Çizilen desene göre LED t-shirt’ün üzerindeki ışıklar görüntüyü sergiliyor. Desen üzerinde kutucuklara yazı yazılabiliyor ve desenler yazı eşliğinde t-shirt üzerinde görüntülenebiliyor.

Dijital t-shirt uygulaması diğer insanların üzerindeki desenleri elde etme ve kendi t-shirt’ünüz üzerinde kullanma imkanı da tanıyor. Böylelikle kendinize ait bir desen arşivi de oluşturabiliyorsunuz.

Dijital LED t-shirt

Katlanabilir yapıdaki Dijital LED t-shirt sıvı dökülmesine dayanıklı ve (çamaşır makinesi ile olmamak şartıyla) yıkanabilir özellikte. Programlanabilir dijital LED t-shirt kasım ayından itibaren 49 dolar fiyatla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 12

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir