Cep Telefonları

Panasonic’ten taş gibi dayanıklı cep telefonu

Yüksek fiyatlı cep telefonları genellikle lüks özellikleriyle öne çıkar. Panasonic FZ-N1 akıllı telefon son derece sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor.

Panasonic dayanıklı cep telefonu

1.500 dolar fiyata sahip Panasonic FZ-N1 akıllı telefon son derece dayanıklı ve sağlam yapısı ile inşaat ve askeriye gibi zorlu kullanım koşulları için ideal. Tamamen toz ve kir geçirmez şekilde tasarlanan Panasonic FZ-N1 cep telefonu peş peşe 2.000 düşmeye karşı test edilmiş bir model. Su altında 30 dakika su geçirmezlik özelliğine sahip Panasonic FZ-N1 cep telefonunun sertleştirilmiş cam ekranı zorlu koşullara karşı dayanıklı.

Dayanıklı cep telefonu

Teknik özelliklerine bakıldığında Panasonic FZ-N1 cep telefonunun 4.7 inç HD ekranın yanı sıra Qualcomm Snapdragon 2.3GHz işlemciye, 2GB RAM belleğe ve 16GB dahili hafızaya sahip olduğu görülüyor.

Panasonic cep telefonu Android işletim sistemli FZ-N1 ve Windows 10 IoT Mobile Enterprise işletim sistemli FZ-F1 seçenekleriyle geliyor. Telefonseverler tüm bu dayanıklı ve sağlam özelliklere 1.599 USD fiyat karşılığında sahip olabilecekler.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 9

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir