Bilgisayarlar

Maingear Alpha 34 oyun bilgisayarı

Maingear oyun bilgisayarı kavisli QHD ekranı ve göz alıcı görünümünün yanı sıra güçlü teknik özellikleriyle de oyun meraklılarına hitap ediyor.

Maingear Alpha 34 oyun bilgisayarı

Maingear Hepsi Bir Arada oyun bilgisayarı
Özelleştirilebilen bir oyun bilgisayarı olan Maingear Alpha 34 modelinde Intel Core i7 işlemcinin Extreme versiyonu, AMD Radeon R9 390X or Nvidia GeForce Titan X grafik ekran kartı ve 32 GB RAM bellek ile 4 TB kapasiteli SSD sabit sürücü kullanılabiliyor.

Maingear Alpha 34 oyun bilgisayarı güçlü bir oyun performansı sunan tüm bu donanım özelliklerini 34 inç boyutlu 840 x 1,440 piksel çözünürlüklü kavisli bir ekran ile destekliyor. Sıvı soğutalı sisteme sahip olan Maingear Alpha oyun bilgisayarında gürültü minimuma indirilerek konforlu bir kullanım amaçlanmış.

Maingear Alpha 34

Maingear Alpha 34 oyun bilgisayarı satış fiyatı
Firma sitesinde 1.999 USD satışa sunulan Maingear Alpha 34 Hepsi Bir Arada oyun bilgisayarının donamım özelliklerinde değişiklikler yaparak cihaza farklı ve daha ekonomik bir fiyatla sahip olma imkanı da mevcut.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 7

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir