Akıllı Telefonlar

Xiaomi Mi 4i akıllı telefon

Xiaomi Mi 4i

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni modeli Mi 4i Yeni Delhi’de bir basın toplantısı ile duyuruldu. Hintli telefon kullanıcıları ön planda tutularak ekonomik bir fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Mi 4i akıllı telefonun sekiz çekirdek işlemcisi, 5 inç ekranı ve Full HD çözünürlüğü bulunuyor.

Mi 4i

Xiaomi Mi 4i özellikleri
Tamamen plastik malzemeden gövdesi ve parlak renkleri ile gelen Xiaomi Mi 4i akıllı telefon 5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Sharp marka IPS LCD ekrana, Qualcomm Snapdragon 615 sekiz çekirdek 1.7 GHz 64 bit işlemciye, 2 GB RAM belleğe, 16 GB dâhili hafızaya ve 3,120mAh kapasiteli bir pile sahip.

13 megapiksellik arka kamerası f/2.0 diyafram değerine sahip olan Xiaomi Mi 4i akıllı telefonda çift tonlu flaş ve f/1.8 diyaframlı 5 megapiksellik ön kameraya yer verilmiş. 205 dolar fiyatla satışa sunulacak olan Xiaomi Mi 4i cep telefona şimdilik sadece Hintli telefonseverler sahip olabilecek.

Xiaomi Mi 4i akıllı telefon

Xiaomi Mi 4i satış fiyatı
Xiaomi Mi 4i akıllı telefonun dikkat çeken diğer detayları arasında 4G LTE bağlantı desteği ve çift SIM kart yuvası yer alıyor. Xiaomi’nin Çin sınırları dışında tasarladığı ilk cep telefonu olan Mi 4i aynı zamanda Android Lollipop 5.0 işletim sitemi üzerine MIUI kullanıcı arayüzüne sahip ilk model olma özelliği de taşıyor.

Xiaomi Mi 4i akıllı telefon nisan ayı sonundan itibaren 550 TL civarında bir fiyatla satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir