Fujifilm X-A2 aynasız fotoğraf makinesi

17 Ocak 2015, 15:58 Gökalp Yağız

Fujifilm X-A2Fujifilm aynasız dijital fotoğraf makinesi kategorisinde yeni modeli X-A2’yi duyurdu. Fujifilm X-A2 aynasız dijital fotoğraf makinesi hareket edebilen LCD monitörü ile selfie çekim yapmayı seven fotoğrafseverler için ideal bir model.

Fujifilm X-A2 özellikleri
16 megapiksel çözünürlüklü Fujifilm X-A2 APS-C görüntü sensörüne sahip. Bayer filtreli bu sensör Fujifilm’in kendine ait X-Trans dizisinden farklı bir model. Fujifilm X-mount objektifleri de destekleyen yeni Fujifilm X-A2 dijital fotoğraf makinesinin 3 inçlik LCD monitörü hareket edebilmesine rağmen dokunmatik özelliğini içermiyor.

Fujifilm X-A2 fotoğraf makinesi
ISO 25.600’e varan yüksek ışık hassasiyeti değerleri ile Fujifilm X-A2 dijital fotoğraf makinesinde manuel pozlama ve çekim fonksiyonlarına yer verilmiş. 0.3 saniye gibi hızlı bir otomatik netleme performansına sahip olan Fujifilm X-A2 aynasız fotoğraf makinesi 30 kare/saniye hızında Full HD 1080p video çekebiliyor.

Fujifilm X-A2 satış fiyatı
Aynasız fotoğraf makineleri ile ilgilenen fotoğrafseverler Fujifilm X-A2 fotoğraf makinesini 16-50mm f/3.5-5.6 kit objektifi eşliğinde 550 Dolar fiyatla satın alabilecekler.

Yorum Ekle: