Telefon Uygulamaları

Nike+ Running koşu uygulaması

Nike+ Running uygulaması yeni Samsung Gear S’in entegre Bluetooth ve 3G bağlantı özelliklerini kullanarak Nike’ın sahip olduğu sınıfının en iyi koşu deneyimini bu kez de Gear kullanıcılarına sunuyor.

Nike+ Running koşu uygulaması
Nike+ Running uygulama özellikleri
Nike+ Running Uygulaması sayesinde kullanıcılar telefonlarını yanlarına almasalar bile koşularını harita üzerinde görebiliyor, kaydettikleri ilerlemeyi izleyebiliyorlar. Koşucular, koşuya ara vermeksizin, sadece kollarını kaldırarak mesafe, hız, kalp atış hızı, kazanılan NikeFuel ve süre gibi değerleri kolayca görebiliyorlar.

Nike+ Running
Ayrıca entegre bir müzik çalar da içeren Nike+ Running uygulaması ile kullanıcılar ekrana dokunarak dinlemek istedikleri müziği kolayca seçebiliyorlar. Samsung Gear S‘in entegre GPS’i de koşucuların izledikleri yolu ve hızlarını kontrol etmelerini sağlıyor. Ayrıca, Nike+ Running Uygulaması, Samsung Gear S’in 3G bağlantısını kullanarak koşucuların Facebook arkadaşlarının yorumlarından da gerçek zamanlı olarak takip etmelerine olanak tanıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 20

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir