Samsung Gear VR

9 Eylül 2014, 13:25 Gökalp Yağız

Samsung Electronics, kullanıcıyı sarmalayan sinematik bir sanal gerçeklik ortamı yaratan yeni nesil giyilebilir teknoloji ürünü, Samsung Gear VR Innovator Edition’ı görücüye çıkardı.

Samsung Gear VR
Samsung Gear VR ile sanal gerçeklik
Samsung Gear VR, mobil cihazlar için en üst çözünürlük seviyesinde çarpıcı ve çekici görseller sunan Galaxy Note 4’ün 5.7 inç, Quad HD Super AMOLED ekranı sayesinde benzersiz bir izleme deneyimi sunuyor. Gear VR Innovator Edition kullanıcıları, bir sinema salonunun en iyi koltuğunda oturabilir, Full 360 3D video ile bir gösteride sahne alabilir, daha önce görülmemiş bir şekilde hayal gücünün gerçekliğe dönüştüğü büyüleyici dünyalarda oyun oynamanın zevkine varabilirler.

Gear VR
Gear VR özellikleri
Yumuşak ve esnek yastık sistemi ile birlikte oldukça hafif malzemelerle üretilen Samsung Gear VR, son derece konforlu bir kullanıma sahip. Tamamen kablosuz olması dolayısıyla, kullanıcılar bilgisayara bağlı kalmadan, sanal dünyayı bütünüyle deneyimleyebilecekler.

Samsung Gear VR, Buz Beyazı renk seçeneğiyle bu yıl Samsung online satış kanalı ve seçkin telefon operatörleri aracılığıyla satışa sunulacak.

Yorum Ekle: