Aksesuvarlar

Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo, en iyi giyilebilir teknoloji deneyimini sağlamak üzere tüketicilere gelişmiş bağlantı olanağı ile tamamen entegre bir yaklaşım sunuyor.

Gear 2 Neo
Giyilebilir teknoloji alanında öncü olan Samsung, Gear 2 ve Gear 2 Neo hafif tasarımlara ve modern trendleri yansıtan birinci sınıf detaylara sahip. Aynı zamanda ana ekran arka planı, saat yüzü ve yazı tipi, kullanıcıların tercihlerini yansıtacak şekilde kişiselleştirilebiliyor.

Gear 2 ve Gear 2 Neo kullanıcıların gelen çağrıları ve mesajları kabul edebilmelerine veya reddedebilmelerine olanak tanıyan ve kullanıcının alışkanlıklarına bağlı olarak anında bildirim sağlayan, son derece önemli bir cihaz olma özelliği taşıyor. Gear 2 ve Gear 2 Neo, gerçek zamanlı birer kişisel egzersiz koçu görevi görerek, daha sağlıklı bir yaşam için kullanıcıların kişiselleştirilebilir egzersiz programı oluşturabilmelerini ve kalp atış hızlarını izleyebilmelerini sağlıyor.

Gear 2
Tizen tabanlı ilk platform olan Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo, kullanıcıların çok sayıda Samsung cihaza bağlanabilmesinin yanı sıra, gelişmiş bir uygulama ekosistemine erişmelerini sağlıyor. Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo, çok sayıda Samsung Galaxy akıllı telefona uyumlu olarak piyasaya sunulacak.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 43

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir