Yazıcılar

Avuca sığan yazıcı ile her yüzeye renkli baskı yapmak mümkün

Yeni teknolojiler sayesinde her türlü renkli baskıyı evimizde yapabiliyoruz. Yazıcı kapasite ve yetenekleri her geçen gelişiyor. Ancak bir şeyleri herhangi bir yüzeye serbestçe baskı yapmak da fena olmazdı. Avucunuza sığacak kadar ufak bir yazıcı olan PrintBrush XDR ile akıllı telefonunuzdaki uygulama üzerinden dilediğiniz yüzeye renkli baskı yapabiliyorsunuz.

XDR mürekkepli yazıcı Wi-Fi üzerinden akıllı telefonunuz ile iletişim kurarak kağıt, ahşap, kumaş ve benzeri yüzeyler üzerine dilediğiniz yazı, şekil ve görseli kolaylıkla basmanızı sağlıyor. Baskı yapmak için cihazı yüzey üzerinde gezdirmeniz yeterli. Optik sensörleri ve dahili ölçüm sistemi ile görüntüyü yüzeye basan PrintBrush XDR el yazıcısı USB kablo ile de kullanılabiliyor.

PrintBrush XDR el yazıcısı tam sayfa grafikleri henüz basamamakla beraber cihazın kapasitesini arttırma çalışmaları sürüyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 5

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir