Aksesuvarlar

Taşınabilir mikrodalga cihazı

Wayv taşınabilir mikrodalga cihazı evinizdeki rahatlığı seyyar hale getirerek dilediğiniz her yerde yiyecek veya içeceğinizi anında ısıtma kolaylığı sunuyor.

Taşınabilir mikrodalga cihazı

Özellikle macera ve doğa tutkunlarına hitap eden Wayv taşınabilir mikrodalga cihazı 100 ml ve 500 ml kapasite seçenekleri ile her ortamda içecek ve yiyecekleri ısıtma olanağı sağlıyor.

Wayv Adventurer taşınabilir mikrodalga cihazı bu kolaylığı batarya tabanlı radyo frekansları ile sağlıyor. Bir sırt çantasında kolaylıkla dilediğiniz yere yanınızda taşıyabileceğini cihaz ile her türlü macerada yiyecek ve içeceğinizi ısıtabiliyorsunuz.

Wayv mikrodalga cihazı

Askeri personel ve maceracılar göz önünde tutularak tasarlanan Wayv taşınabilir mikrodalga cihazı dağcılık, balık tutma ve ateş yakmanın yasak olduğu ortamlar için ideal bir ürün.

İhtiyacı olan enerjiyi hızlı şarj edilebilir li-ion bataryadan alan Wayv mikrodalga cihazı tam şarj edilmiş hali ile 30 dakika süre ile yiyecek veya içecek ısıtma imkanı veriyor. Cihazın önümüzdeki sene içerisinde 199 USD fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 47

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir