Akıllı Telefonlar

Xiaomi MiMax akıllı telefon

Çinli cep telefonu firması dev ekranlı Xiaomi MiMax akıllı telefonunu duyurdu. Xiaomi MiMax 6.44 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana ve güçlü bir pile yer verilmiş.

Xiaomi MiMax cep telefonu

Xiaomi MiMax cep telefonu
Xiaomi’nin bugüne kadarki en büyük ekrana sahip akıllı telefonu olan MiMax 7.5 mm inceliğindeki gövdesi ile cepte kolaylıkla taşınabilecek şekilde tasarlanmış. Cihaz böylesine büyük bir ekrana sahip olunca akla hemen pil ömrü geliyor. Firma Xiaomi MiMax akıllı telefonda 4.850 mAh kapasiteli bir batarya kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Xiaomi MiMax özellikleri
Snapdragon 650 veya 652 işlemci seçenekleri ile 4GB RAM belleğe sahip Xiaomi MiMax cep telefonunun dikkat çeken diğer özellikleri arasında 16 megapiksellik arka kamera, 5 megapiksel çözünürlüklü ön kamera, parmak izi sensörü ve çift SIM kart ile 4G LTE desteği yer alıyor.

 

Xiaomi Mi Max akıllı telefon

Xiaomi MiMax fiyatı
32GB, 64GB ve 128GB dâhili hafıza seçenekleriyle gelen Xiaomi MiMax akıllı telefonun 16 megapiksellik ana kamerası f/2.0 diyafram ve ön kamerası da 85 derece geniş görüş açısı ile desteklenmiş. Xiaomi MiMax cep telefonu fiyatı bellek seçenekleri ve diğer özelliklerine bağlı olarak 229 USD ile 306 USD arasında değişiyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir