Tabletler

Yeni Lenovo Android tabletler ile sinematik ses kalitesi

Lenovo Android tabletler

Lenovo, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen ve yılın en önemli teknoloji buluşmalarından biri olan Mobil Dünya Kongresi’nde en yeni ürünlerini tanıttı. Kongre’de tanıtılan uygun fiyatlı Lenovo A Serisi tabletler, yüksek hızlı LTE bağlantısı ve Dolby Atmos teknolojisi sayesinde eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor.

Tablette sinematik ses sistemi
Lenovo TAB 2 A10-70 ve A8 tablet modelleri hoparlörleri ile benzersiz bir ses deneyimi sunarak film izlemeyi de çok daha keyifli hale getiriyor. Lenovo, görsel ve işitsel teknoloji ziyafetini tamamlamak için TAB 2 A10-70’i Dolby Atmos teknolojisiyle donatarak sinematik ses sistemi içeren ilk 10 inç Android tablet haline getirmiş. Çok hoparlörlü ses çubuğuna sahip Lenovo Tab 2 A10-70 tablet yalnızca 8,9 mm incelikte ve 509 gram hafifliğinde.

Lenovo TAB 2 A10 Android tablet

Lenovo TAB 2 A10-70 Android tablet
MediaTek dört çekirdekli işlemci ile Android 4.4 çalıştıran Lenovo tabletler hızlı LTE bağlantısı, çift bantlı Wi-Fi ve 8 megapiksel arka kamerası ile göz dolduruyor. İnci beyazı veya gece mavisi renkleri ve 199 USD’dan başlayan fiyatı ile dikkat çeken Lenovo TAB 2 A10-70, fiyat ve performans arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendiriyor.

Lenovo TAB 2 A8 Android tablet

Lenovo TAB 2 A8 Android tablet
8 inç ekranıyla kolay taşınabilirlik sunan Lenovo TAB 2 A8 Android tablet uygun fiyatı ve yüksek teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. TAB 2 A8, sosyal medya güncellemeleri ya da görüntülü sohbet gibi bağlantı görevlerini kolayca yerine getirirken 360 gram hafifliği ile de size her yerde eşlik ediyor. Sekiz saatlik pil ömrü, çift SIM kart ve veri için yüksek hızlı LTE özelliklerine sahip Lenovo TAB 2 A8 Android tabletin Dolby Atmos ses teknolojisi, 5 megapiksel arka kamerası, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ve MediaTek 64-bit dört çekirdekli işlemcisi bulunuyor. Lenovo TAB 2 A8 Android tablet inci beyazı, siyah, gece mavisi veya neon pembe renk seçeneklerine sahip.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir