Cep Telefonları

HTC A12 teknik özellikleri sızdı

HTC Desire cep telefonu

Günümüzde yeni bir cep telefonunun resmi tanıtımından önce cihazın teknik bilgilerinin veya fotoğraflarının sızması artık neredeyse bir gelenek haline geldi. Geleneği bozmayan HTC’nin orta segment kategorisinden HTC A12 akıllı telefonun özellikleri de @upleaks üzerinden sızdı. Bilgilere göre HTC A12 cep telefonu Şubat 2015’te piyasaya sunuluyor.

HTC A12 akıllı telefon ürün bilgileri
Sızan bilgilere göre, HTC A12 akıllı telefonun teknik özellikleri arasında dört çekirdek 64 bit 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 işlemci, 1GB RAM bellek ve 4.7 inç HD ekran yer alıyor.

1.3 megapiksel ön ve 8 megapiksel arka kameraya sahip HTC A12 akıllı telefonun Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerine yapılandırılmış HTC Sense arayüzü mevcut. Tüm bunlar sızan bilgiler olduğundan kesinleşmiş özellikler ve detaylar için cihazın resmi tanıtımını beklememiz gerekecek.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 18

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir