Ultrabooklar

Acer CES’te 15.6 inç ekranlı ilk Chromebook’unu tanıttı

Acer Chromebook 15

Acer’ın CES’te tanıttığı sektörün ilk 15.6 inç ekranlı Acer Chromebook 15 geniş ekran boyutunun ideal dengesini, mükemmel Chrome performansı ve şık, portatif tasarımıyla sunuyor.

Acer Chromebook 15, pazardaki 13,3 inçlik Chromebook’tan yüzde 27 daha geniş olan 15,6 inçlik büyüleyici ekranı sayesinde tam kapsamlı bilgisayar kullanımı sunuyor. Bu geniş ekran kullanıcıların çoklu sekmeleri ve uygulamaları görüntülemesi için daha fazla alan sağlayarak verimliliği arttırıyor.

8 saate kadar pil ömrü sağlayan Acer Chromebook 15 çarpma ve düşmelerle daha iyi başa çıkabilmesi için güçlendirilmiş. Yalnızca 2.2kg ağırlığında ve 393 x 256 x 24.2mm ölçülerindeki Acer Chromebook 15 hızlı MIMO 2x2Wifi 802.11ac aracılığıyla kullanıcıların üç kata kadar daha hızlı kablosuz bağlanabilirlik ile iletişimde kalmalarını sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar Bluetooth 4.0, USB 3.0 bağlantı noktası, USB 2.0 bağlantı noktası ve HDMI bağlantı noktası aracılığıyla diğer çevre birimlerini bağlayabiliyorlar. Acer Chromebook’un SD kart okuyucusu dosyalara erişim ve aktarım için bir çözüm de sunuyor.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 2

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir