Aksesuvarlar

Basis Peak spor ve uyku takip cihazı

Basis Peak

Yeni parlak dokunmatik ekran tasarımı ve geliştirilmiş sensör teknolojisiyle Basis Peak herhangi bir sırt bağına ihtiyaç duymadan, egzersizler de dahil olmak üzere 7/24 kalp ritmi görüntüleme imkanı sunuyor.

Peak ile Basis, kendine özgü otomatik aktivite takibi, gelişmiş uyku analizi ve gerçek davranış değişimlerine göre tasarlanmış kullanıcı deneyimini bir araya getirerek spor ve uyku fotoğrafını çekiyor.

Basis Peak spor ve uyku takip cihazı

Cihaz ayrıca hareketleri, terlemeyi ve vücut ısısını sürekli gözlemliyor. Basis’in BodyIQ teknolojisiyle oluşan çoklu sensör yapısı, Peak’in yürüme, koşma, bisiklete binme, uyku safhası, uyku kalitesi ve daha fazlasını otomatik olarak algılamasını sağlıyor.

50 metreye kadar suya dayanıklı olan saat ile kullanıcıların rahatlıkla yüzebildikleri Basis Peak spor ve uyku takip cihazı iOS ve Android cihazlardan gelen arama ve yazışmalar gibi akıllı telefon bildirimlerini de gösterebiliyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir