Aksesuvarlar

SwitchEasy MOVE iPhone 5 kılıf ve kol bandı

Spor yaparken akıllı telefonları üzerimizde taşımak rahatımızı bozuyor veya hareket kabiliyetimizi kısıtlayabiliyor. SwitchEasy MOVE iPhone 5/5s Pembe Kılıf ve Kol Bandı hareket kabiliyetinizi düşürmeden, spor yapmanıza imkan tanıyor. Üstelik şık tasarımı ve yazın coşkusunu taşıyan rengi ile stil sahibi kadınlara hitap ediyor.

iPhone 5 kılıf ve kol bandı
iPhone 5 kılıf ve kol bandı özellikleri
SwitchEasy MOVE iPhone 5/5s Pembe Kılıf ve Kol Bandı, iPhone’unuzu yanınızda taşımanızı sağlarken, hareket kabiliyetinizi engellemeyerek, keyifle spor yapmanıza fırsat veriyor. Hafif malzemeden üretilmiş olan SwitchEasy MOVE kol bandı, yumuşak olmasına karşın dayanıklı termoplastik poliüretan yapısıyla, spor esnasında kullanıcıyı rahatsız etmiyor.

iPhone 5/5s’inizi kılıf üzerinden de kolaylıkla kullanmanıza imkan veren SwitchEasy MOVE’un tamamen şeffaf olan ön paneli, ekranı net görebilmenizi sağlıyor ve dokunmatik hassasiyeti etkilemiyor. Ayrıca aksesuarın çıkartılabilen Home tuşu kapağı sayesinde, iPhone 5s’in Touch ID özelliği de kullanılabiliyor.

SwitchEasy iPhone 5 kılıf ve kol bandı
SwitchEasy iPhone 5 kılıf ve kol bandı fiyatı
Rengi ve tasarımıyla stil sahibi kadınlara hitap eden SwitchEasy MOVE iPhone 5/5s Pembe Kılıf ve Kol Bandı 149,9 TL (KDV dahil) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir