Telefon Uygulamaları

Hava Yolları ve Uçuş Bilgileri uygulaması

Hava Yolları ve Uçuş Bilgileri uygulaması hava yolu taşımacılığına dair ihtiyaç duyulan herşeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve kolay kullanımıyla seyahate çıkacakların en büyük yardımcısı olan “Hava Yolları ve Uçuş Bilgileri” uygulaması sayesinde, Türkiye’deki tüm havalimanlarının, canlı iç ve dış hat uçuş bilgileri görülebiliyor.

Hava Yolları ve Uçuş Bilgileri cep telefonu uygulamasıTürkiye’deki tüm havalimanlarının, konum bilgileri, hava durumu ve sıcaklık derecelerinin izlenebildiği uygulama, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinin mobil sitelerine tek tıklamayla kolayca erişim sağlıyor. Online check-in, bilet satın alma, bilet fiyat karşılaştırma, bagaj ve rezervasyon işlemlerinin de hızlı ve kolayca yapılmasına imkan veren Hava Yolları ve Uçuş Bilgileri uygulaması hava yolu şirketlerini tek tuşla, doğrudan telefonla arama kolaylığını da getiriyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 20

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir