Tasarım Ürünler

Kolay taşınabilir pratik kullanımlı seyyar tuvalet

Japon Nendo firmasının tasarladığı seyyar tuvalet bir çantada kolaylıkla taşınabiliyor ve pratik bir şekilde kurlumu yapılabiliyor. Ayrıca çanta içerisinde yer alan naylon malzeme de bir panço gibi kullanıcının mahremiyetini sağlıyor.

Seyyar tuvalet fikrini, Japonya’da meydana gelen 2011 ve 2016 depremlerinde ortaya çıkan durumları görünce bulduklarını ifade eden Nendo firması ürünlerine minimLET ismini vermiş.

Seyyar tuvaletin tasarım sürecinde farklı amaçlarla da kullanılabilen ve kolay bulunabilen diğer materyaller hesaba katılarak ürünün olabildiğince hafif ve küçük olması amaçlanmış.

Seyyar tuvalet paketi içeriğinde 6 adet alüminyum boru, bir tuvalet oturağı, naylon malzemeden bir koruyucu örtü, tuvalet kağıdı ve atık poşetleri bulunuyor. Tüm bu malzemeler omuzda kolayca taşınabilen yassı bir çantada bir araya getirilmiş.

MinimLET seyyar tuvaletin fiyatı ve ne zaman piyasaya çıkacğaı hakkında henüz netleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 23

1 Yorum

  1. Nesrin says:

    Bu taşınabilir tuvalet i nerden alabiliriz acaba ? Herhangi bir site bir telefon. Bilen birileri yazabilir mi lütfen

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir