Projeksiyon Cihazları

Sony 4K ultra kısa yansıtma açılı projektör

Sony, 2015 yazından itibaren piyasaya sunacağı 4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı Projektör ile hem kullanımı kolay hem deneyimlemesi güzel bir formatta yüksek teknoloji performansını ve zarif tasarımı bir araya getiriyor.

Sony kısa yansıtma açılı projektör

Sony 4K kısa yansıtma açılı projektör
Bir duvarın ayağına yerleştirildiğinde projektör, 4K Ultra Yüksek Çözünürlüğe sahip (Full HD netliğinin dört katı) 147 inçlik bir görüntü yansıtabiliyor; böylece filmlerin ve spor etkinliklerinin büyük ölçekte görünmesini sağlıyor.

Projektör, göz alıcı parlaklığa ve renk doğruluğuna sahip bir görüntü yaratmak için Lazer Işık Kaynağı’nı kullanıyor. Lazer Işık Kaynağı, maksimum parlaklığa geleneksel projektör lambalarından daha hızlı ulaşıyor ve on kata kadar daha uzun süre dayanıyor.

İşlenmiş alüminyum kaplaması ile oturma odalarında lüks bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Hoparlör birimi, dışarıdaki kabloları ortadan kaldırıyor; kabin birimi, düzenli depolama için diğer ev elektroniği cihazlarını barındırıyor. Hepsi bir arada tasarımı sayesinde kapalı olduğunda mobilyanın zarif bir parçası gibi görünüyor.

Kurması ve çalıştırması kolay olan projektör; benzersiz duvar ayağından yansıtma özelliğiyle, önceki geleneksel projektörlerin aksine hiçbir kurulum konstrüksiyonu gerektirmiyor. Aynı zamanda görüntüleyicilerin, yansıtılan görüntü üstüne düşen gölgelerle resmin kesintiye uğraması konusunda endişelenmesi gerekmiyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 4

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir