Akıllı Telefonlar

Lenovo A319 akıllı telefon ile 10 kesintisiz müzik keyfi

Lenovo A319

Lenovo A319 akıllı telefonun un müzik için özel üretilmiş güçlü kulaklıklarıyla ve Dolby Digital Plus teknolojisi ile 10 saat boyunca kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Lenovo A319 Android cep telefonu özellikleri
Lenovo A319 cep telefonu 4 inçlik bir ekrana sahip ve Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi kullanıyor. Çift hoparlörlü bu müzik dostu Lenovo akıllı telefon aynı zamanda 5 megapiksel çözünürlüklü arka ve 2 megapiksellik kaliteli ön kameraya sahip.

Lenovo A319 Android cep telefonuLenovo telefon uygulamaları
Lenovo’nun tüm modellerinde olduğu gibi A319 modelinde de bulunan SHAREit uygulaması sayesinde artık bilgi aktarımı çok kolay. Resimler, notlar ve rehber de dahil telefonunuzda bulunan tüm dokümanları birkaç dakikada yeni Lenovo akıllı telefonunuza yardım almadan kolayca aktarabileceksiniz.

Lenovo A319 fiyatı
Bimeks, MediaMarkt ve Vatan mağazalarında 399 TL’lik fiyatıyla satışa sunulan Lenovo A319 akıllı cep telefonuna Turkcell satış noktalarından 18 TL’lik aylık ödemelerle sahip olabilirsiniz.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir