Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy A7 tanıtıldı

Samsung, Malezya’da görüntülenmesinin hemen ardından yeni Galaxy A7 cep telefonunu resmen tanıttı. Filipinler’de 555 USD fiyatla satışa sunulan Samsung Galaxy A7 cep telefonu 5.5 inç ekrana ve sekiz çekirdek işlemciye sahip.

Galaxy A7

Samsung Galaxy A7 özellikleri
Daha önceki yazılarımızda Samsung’un en ince Android cep telefonu olacağını haber verdiğimiz ve Galaxy A7 akıllı telefon 6.3mm inceliğinde bir gövde tasarımına, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekrana, 1.5GHz Qualcomm Snapdragon 615 sekiz çekirdek işlemciye, 2GB RAM belleğe, 16GB dahili hafızaya ve TouchWiz UI kullanıcı arayüzü ile desteklenen Android 4.4 işletim sistemine sahip.

Samsung Galaxy A7

Ayrıca Galaxy A7 akıllı telefonda microSD hafıza kartı yuvası, LED flaş destekli 12 megapiksellik arka kamera, 5 megapiksel çözünürlüklü ön kamera, Çift SIM kartı desteği, NFC ile 4G LTE bağlantı da bulunuyor. Diğer Galaxy A serisi telefonlarda olduğu gibi Samsung Galaxy A7 akıllı telefon da metal bir gövde kasasına sahip.

Samsung Galaxy A7 fiyatı
Ocak ayı sonuna doğru satışa sunulması planlanan Samsung Galaxy A7 akıllı telefonun satış fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmamakla beraber haber kaynağı YugaTech blog sitesine göre Galaxy A7 satış fiyatı 555 Dolar olacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir