Bilgisayarlar

3 boyutlu kameralı Lenovo B50 3D masaüstü bilgisayar

Lenovo B50 3D masaüstü bilgisayar

Lenovo, CES’te tanıttığı yeni masaüstü bilgisayarları ile dikkat çekti. 3D kameralı bilgisayarı Lenovo B50’nin 3 boyutlu kamerasında, insan gözünün kabiliyetlerine sahip derinlik sensörü bulunuyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şovlarından biri olan ve Las Vegas’ta düzenlenen CES 2015 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda ürünlerini sergileyen Lenovo’nun Intel Real Sence 3D kameralı ilk yeni nesil masaüstü bilgisayarı B50 3D kullanıcılara üretkenlik ve interaktiviteyi birlikte sunuyor.

Lenovo bilgisayarın 3 boyutlu kamerası full 1080p renk ve insan gözünün kabiliyetlerinde derinlik sensörüne sahip. Lenovo B50 3D kamera, 3 boyutlu kurgu ve baskı için derinlik bilgilerini depolamaya imkan sağlarken, el ve parmak hareketleri, hatta yüz ifadelerine yanıt vererek kullanıma yepyeni bir boyut getiriyor.

Çerçevesiz 23.8 inç FHD 1920 x 1080 çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve yeni nesil NVIDIA GeForce grafikleriyle dikkat çeken Lenovo B50 3D 3 boyutlu kameralı masaüstü bilgisayar kamera, DVD yazıcıya, mükemmel Dolby ses kalitesine ve JBL speaker’lara sahip.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 7

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir