Aksesuvarlar

Yealink T4 IP telefon

Yealink T4 IP telefon

Kaliteyi ve zarif tasarımı bir araya getiren IP telefon serisi T4, Türkiye’de satışa sunuldu. Yealink T4 serisinde, HD ses kalitesine sahip dört farklı model yer alıyor.

Uygun fiyatıyla öne çıkan Yealink T4 IP telefon serisi HD kalitesinde ses sunan dört farklı modelden oluşuyor. Serinin en yenilikçi modeli olan T48G, 800×480 piksel çözünürlüğe sahip 7 inçlik dokunmatik renkli ekranıyla, tabletin pratikliğini IP telefonun konforu ile buluşturuyor.

Saydam kristal ekrana sahip T4 serisi IP telefonlar müdahale ve kazalara karşı dayanıklı, kırılmaz yapıları gibi, yaşamı kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Bluetooth modülü sayesinde Bluetooth kulaklıklarla da uyumlu çalışabilen T4 serisi Gigabit Ethernet hızıyla iletişim kurulabilen üç modele sahip.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir