Tasarım Ürünler

Ece akıllı deftere yazılan her şey cep telefonunuzda

Ece’nin akıllı defterlerine yazılan çizilen her şey Whitelines Link’in cep telefonlarına ücretsiz indirilebilen uygulaması ile PDF dosyası olarak dijital dünyaya ve cep telefonuna aktarılabiliyor.

Ece akıllı defter

Ece akıllı defter ile yazılar ve notlar cep telefonunda
Whitelines Link ile daha canlı ve akıcı olan Ece defterleri; günlük yaşamın iki vazgeçilmezi olan mobil cihazları ve not defterlerini birbirine bağlıyor, günlük aktiviteler için kolaylık sağlıyor. Whitelines teknolojisi ile defter üzerindeki eskiz ve notları mobil cihazlarla tarayarak dijital platforma geçirmek mümkün.

akıllı defter

Ece akıllı defter ve Whitelines Link uygulaması
iPhone cep telefonları için Applestore’dan, Android akıllı telefon ve tabletler için de Google Play’dan ücretsiz olarak indirilebilen Whitelines Link uygulaması sayesinde PDF dosyası olarak dijital dünyaya aktarılan yazıların satırları ortadan kalkıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir