Tasarım Ürünler

BallReady köpek oyuncağı ile iş yerinizden köpeğinizle oynayın ve besleyin

BallReady’nin uzaktan kumandalı köpek oyuncağı, gün içerisinde çalışmak zorunda oldukları için evinde bulunamayan köpek sahiplerinin cep telefonu aracılığıyla köpeklerini eğlendirmelerini, beslemelerini ve eğitmelerini sağlıyor.

BallReady köpek oyuncağı
Yapılan bazı araştırmalar köpeklerin evde yalnız bırakıldıklarında stres ve endişe hissettiklerini ortaya koyuyor. Önemli bir nokta ise evde yalnız kaldıkları süre arttıkça köpeklerin yaşadıkları stres ve endişenin artıyor olması.BallReady köpek oyuncağı, köpek sahiplerinin tıpkı kendileri evdeymiş gibi evcil hayvanları ile ilgilenebilmelerine imkan tanıyor. BallReady’nin köpek oyuncağı; mama kabı, oynamak için bir top ve sahibinin sesini dinleyebilmesi için hoparlörler gibi bir köpeği mutlu edecek çeşitli özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Köpek sahipleri cihazın üzerindeki dahil kamera aracılığıyla olup bitenleri anında izleyebiliyor. Köpekler önceden eğitilerek, yalnız kaldıklarında cihazın üst kısmından topu koymaları ve cihazın topu otomatik olarak fırlatması sayesinde yalnızken eğlenebilmeleri de sağlanmış. Köpek sahipleri aynı zamanda top oyununu uzaktan kumanda ile kontrol ederek top fırlatabiliyor ya da hayvanlarına mama verebiliyorlar ve bu işlemler sırasında webcam üzerinden köpeklerinin neler yaptığını izleyebiliyorlar.

BallReady köpek oyuncağı köpeklerin sahiplerinden uzakta kaldıklarında yaşadıkları endişe ve stresleri tamamen yok etmeyebilir ancak bu konuda yardımcı olabileceği açıkça görülüyor. Köpekler kadar sahipleri için de eğlenceli olan bu cihazın satış fiyatı ise 600 USD.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 23

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir