Yazıcılar

Canon Selphy CP1000 fotoğraf yazıcısı 47 saniyede 100 yıl ömürlü fotoğraf basıyor

Canon’un taşınabilir fotoğraf yazıcısı Selphy CP1000 en sevdiğiniz fotoğraflarınızı, doğrudan fotoğraf makinesinden, USB’den veya hafıza kartından sadece 47 saniye içinde basma imkanı sunuyor.

Canon Selphy CP1000 fotoğraf yazıcısı6,8 cm (2,7 inç) LCD eğilebilir ekrana ve kullanımı kolay bir arayüze sahip Canon Selphy CP1000 fotoğraf yazıcısında opsiyonel pil paketi aksesuarının kullanılmasıyla tam anlamıyla taşınabilir yazıcı elde edilmiş.

Canon Selphy fotoğraf yazıcı görüntüyü iyileştiriyor
Baskıların çok daha net olması için CP1000 yazıcıya eklenen ‘otomatik görüntü iyileştirme’ özelliğiyle mavi gökyüzü ve gün batımı renkleri güçlendirirken, renk dağılımı ve kontrast düzeltilebiliyor, kırmızı gözler ile parazitler kaldırılabiliyor. Ek olarak mükemmel özçekimler ve grup çekimlerinde kullanılabilecek Pürüzsüz Cilt moduyla yüzdeki kusurlar giderilerek her seferinde göz alıcı sonuçlar garantileniyor.

100 yıla kadar korunan baskı
Yazıcı kafasında mürekkep şeridine uygulanan ısının kontrol edilmesiyle Selphy CP1000, farklı kağıt veya medya tipi kullanmak zorunda kalmadan dört baskı sonlandırma seçeneği sunuyor. Bu seçenekler arasında 100 yıla kadar bozulmadan kalabilen parlak sonlandırma ile istediğiniz yere asabileceğiniz kirlenmeye ve parmak izlerine karşı dayanıklı fotoğraf baskıları sunan üç yarı mat seçenek yer alıyor.

Canon Selphy CP1000 ile ön ayarlı 43 boyutta vesikalık fotoğraf da yazdırılabiliyor Bu özelliği acil kimlik rozetleri baskılarına ihtiyacı duyulan küçük ofisler veya etkinlikler için ideal bir seçenek olarak tercih ediliyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 5

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir