Akıllı Telefonlar

Alcatel OneTouch PIXI 3 üç işletim sistemi ile çalışabiliyor

Alcatel’in duyurduğu yeni OneTouch PIXI 3 cep telefonu Android, Windows ve Firefox OS işletim sistemlerinin her biri ile çalışabiliyor.

Alcatel OneTouch PIXI 3

Alcatel OneTouch markasının CES 2015 Fuarı’nda sergileyeceği yeni PIXI 3 akıllı telefon serisi başlıca işletim sistemlerinin üçünü birden destekleyen kendine özgü yapısı ile bir ilke imza atıyor. Telefonseverler Alcatel OneTouch PIXI 3 cep telefonlarında Windows, Android veya Firefox işletim sistemlerinden dilediklerini kullanabilecekler.

Alcatel OneTouch PIXI 3 telefon özellikleri
Üretici firma henüz Alcatel OneTouch PIXI 3’ün özellikleri hakkında detaylı bilgi vermemiş olmasına rağmen üç farklı işletim sistemini destekleyen OneTouch PIXI 3 akıllı telefon serisi 3.5 inç, 4 inç, 4.5 inç ve 5 inç ekran seçenekleri sunuyor.

4 inç, 4.5 inç ve 5 inç ekrana sahip modeller hem 3G ve hem 4G LTE bağlantıyı desteklerken 3.5 inç ekrana sahip Alcatel OneTouch PIXI 3 cep telefonları sadece 3G bağlantıya sahip olacak.

Kullanıcının tercih edeceği işletim sistemi ile çalışacak olan Alcatel OneTouch PIXI 3 akıllı telefon ile ilgili detayları CES Fuarı‘nda öğreneceğimizi umuyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 38

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir