Samsung GALAXY NX Android fotoğraf makinesi

27 Aralık 2013, 12:46 Gökalp Yağız

3G teknolojisine sahip olan Samsung GALAXY NX, fotoğrafçılara her an bağlantıda kalma olanağı veriyor. GALAXY NX’te bulunan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sayesinde ise kullanıcılar, Android uygulama marketi ortamından yapacakları seçimler ile GALAXY NX’i kişisel tercihlere göre ayarlayabiliyor; göz alıcı fotoğraflar ya da videolar çekmekle kalmayıp montaj yapabiliyor; özel efektler ekleyebiliyor ya da aile ve arkadaşlar ile bağlantıda olabiliyor.

GALAXY NX
GALAXY NX çekim modları
GALAXY NX, geniş özellik yelpazesi ile fotoğrafçılara, özgün bakışlarını çektikleri görüntüye yansıtabilme imkanı sunuyor. 31 farklı Akıllı Mod (Smart Mode) sayesinde kullanıcılar, bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyor ya da yeni ve sanatsal görüntüler yakalayabiliyor.

Samsung GALAXY NX
Samsung GALAXY NX ile 3D ve 3D fotoğraf çekimi
Sınıfının en iyi çözünürlüğü ve çeşitli değiştirilebilir lenslere sahip olan GALAXY NX, her an her yerde fotoğrafları en üstün görüntü kalitesinde çekebiliyor. GALAXY NX, True 3D Creator özelliği sayesinde Samsung’un 2D ve 3D seçenekleri olan 45mm lensiyle 3D videolar ve fotoğraflar çekebiliyor.

Yorum Ekle: